Celoplošné dopravní rádio ukončilo v Německu vysílání, nahradila ho hitová a párty stanice

25. červen 2024

Ballermann Radio, německá rozhlasová stanice charakterizující sama sebe jako „party no.1“ vysílatele, je od pondělí 24. června součástí celoplošné digitální sítě Antenne Deutschland. V tomto rozhlasovém programu nahradila dosavadní Driver's Radio, které v minulosti vznikalo ve spolupráci s kurýrní společnosti DPD. Sídlo rozhlasového programu je v Hesensku.

Čtěte také

Rozhlasová stanice na svém webu uvádí, že již 17 let představuje nejlepší zábavu, vzrušující party, dobrou náladu a skutečnou soudržnost na mallorské a popové scéně. S formáty jako „Ballermann Express“, „Cindy's Beachbar“ nebo „Morning Show for Late Risers“ přináší program ty nejlepší hity, německý pop, výhradně pozitivní zprávy a špetku humoru pro vypnutí z každodenního života. Díky šíření v druhé celoplošné síti Antenne DE je stanice dostupná i na omezeném území Čech.

„Ballermann Radio vždy přináší jedinečnou atmosféru večírku, kdekoli je potřeba. Žádná plážová ani jiná oficiální party, žádné grilování s přáteli a žádné veřejné sledování se neobejdou bez legendárních párty hitů z naší oblíbené dovolené. Ať už odpočíváte na gauči, tančíte ve sprše, v kanceláři nebo na projížďce autem: nejlepší party a písně od Ballermanna poskytují něco navíc (...) po celý rok a v celém Německu!", uvedl Klaus Drescher, generální ředitel BMR Media.

autor: lukpo
Spustit audio

Související