Internetová televize Kuki zrušila některé balíčky kanálů, možnost aktivace programů nabízí samostatně

Snímek 3 dny v Quiberonu z festivalové přehlídky Be2Can

Nově jsou na bázi samostatných programů nabízeny stanice Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History, Československo, Be2Can, Mezzo a Mezzo Live. Ve společných balíčcích nadále zůstávají kanály Arena Sport, JOJ Media House a Discovery.

Provozovatel internetové televize Kuki přistoupil v uplynulých dnech k další změně, která se týká její programové nabídky. Zrušeny byly konkrétně některé balíčky programů a stanice přesunuty do kategorie volitelných kanálů. Zákazník si tak nově tyto tematické televize může aktivovat samostatně. Zrušeny byly konkrétně balíčky se stanicemi Viasat (Explorer, Nature, History), Film Europe (Československo, Be2Can) a Mezzo (Mezzo a Mezzo Live).

Podle Vladimír Továrňák, vedoucího prodeje OTT služeb televize Kuki, došlo k tomuto kroku v souvislosti s uzavřením nových distribučních hodnot, které má provozovatel služby uzavřené s jednotlivými poskytovateli. Pokud to bude možné, on-line platforma chce do budoucna nabízet svým zákazníkům pouze možnost aktivace samostatných programů.

V tuto chvíli v nabídce figurují ještě tři skupiny kanálů - Arena Sport (Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2 HD), JOJ Media House (CS Film a CS Horror) a Discovery (DTX, Discovery Science a ID).

Spustit audio

Související