Komentátorskou hvězdou stanice Canal+ Sport bude i Jaromír Bosák, doplní ho Jiří Hošek a další

30. červen 2022

Placená sportovní stanice Canal+ Sport, která odstartuje začátkem srpna jako součást nabídky satelitní a internetové televize Skylink, dnes představila tým komentátorů. Jeho hlavní hvězdou má být i Jaromír Bosák, dlouholetá tvář veřejnoprávní České televize, později působící i na Televizi Seznam. V týmu se objeví i Jiří Hošek.

Čtěte také

Nová sezóna anglické Premier League odstartuje 5. srpna ve 21 hodin zápasem mezi týmy Crystal Palace a Arsenal. Vysílání nového programu Canal+ Sport začne už o den dříve. Diváci se mohou těšit nejen na všech 380 zápasů vysílaných živě, ale také na zápasová studia, prémiovou talkshow nebo sportovní magazíny. V týmu komentátorů se kromě Jaromíra Bosáka nebo Jiřího Hoška objeví i Matúš Lukáč, Radovan Kováč či Karel Tvaroh.

Na co se mohou diváci nové stanice těšit? Z originální produkce programu Canal+ Sport to budou zápasová studia Match Time, týdenní talkshow Premier Club a magazín věnovaný virtuální hře Fantasy Premier League s názvem Fantasy Show. Všechny pořady budou natáčeny v nově vybudovaných prostorech v Praze. Chybět nebudou ani magazíny vyrobené přímo Premier League, které budou vysílány s českým nebo slovenským dabingem.

„Za obsahovou stránkou našeho nového sportovního programu stojí zkušený tým českých a slovenských profesionálů. Najdete tu známá jména fotbalového světa, ale i mladé perspektivní experty, kteří, jak věříme, vysílání obohatí o nový a neotřelý pohled,“ uvedl při této příležitosti Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti Canal+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko. Kromě Skylinku bude program u nás dostupný i v nabídce freeSAT.

autor: lukpo
Spustit audio

Související