Kutil TV na programové pozici po promo kanálu WAR svět válek v Regionální síti 4

4. říjen 2017
Kutil TV by měla odstartovat v horizontu několika měsíců.

Promo obrazovka nové tematické stanice, za níž stojí společnost S&P Broadcasting, obsahuje nepřehlédnutelné logo a motto „Televize, u které bude jako přibití!“ s dodatekem „Již brzy“.

V Regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV na kanálu 46, jejíž vysílání je určeno pro oblast hlavního města a části středních Čech, se objevila programová pozice stanice Kutil TV. Ta nahradila dnes dopoledne dosavadní promo nového dokumentárního kanálu WAR svět válek. V tuto chvíli pokračuje jeho klasické vysílání v rámci satelitní služby Skylink a v nabídce kabelového operátora UPC Česká republika.

Promo obrazovka nové tematické stanice, za níž stojí společnost S&P Broadcasting, obsahuje nepřehlédnutelné logo a motto „Televize, u které bude jako přibití!“ s dodatekem „Již brzy“. Cílem statické obrazovky je upozornit na blížící se start tohoto programu. Kdy k němu dojde, však není jasné. S&P Broadcasting uvedla, že vysílání by mělo být zahájeno v nadcházejících měsících. Ze zákona musí provozovatel k tomuto kroku přistoupit do 360 dnů, jinak licence propadne. Primárním distribučním kanálem Kutil TV má být internet. Firma má tedy licenci udělenou pro zvláštní přenosové systémy (ZPS).

Kutil TV - promo obrazovka
Spustit audio
autor: Lukáš Polák
  • Televize