On-line obchod Mall.cz spustí vlastní internetovou televizi, s bývalým týmem Seznamu

8. březen 2018
Šéfproducent Lukáš Záhoř a kreativní producent Milan Kuchynka.

„Naše dosavadní práce na dramatické tvorbě, a hlavně reakce diváků i médií na ni dokazují obrovský růst zájmu o tuto oblast audiovize,“ uvedl producent Milan Kuchynka.

Skupina Mall Group, která je známá zejména jako provozovatel internetového obchodu Mall.cz, se pouští do dalšího segmentu podnikání. Bývalí manažeři on-line jedničky Seznam.cz Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka pro ni připravují vlastní internetovou televizi. Mall v tiskové zprávě k představení novinky nijak profesní minulost Záhoře ani Kuchynky netají a podepisuje je pod takové formáty, jako je Kancelář Blaník, Autobazar Monte Karlo nebo Pěstírna.

„Mall chce být blíž svým zákazníkům. Snažíme se zjednodušit a zpříjemnit jim život, což se propisuje nejen do nákupního procesu, ale odpovídá tomu i koncept vlastní internetové televize. Chceme, aby s námi lidé mohli trávit více času, který nebude jen o nakupování, ale i o zábavě. Navíc mám radost z toho, že do toho jde s námi zrovna Lukáš Záhoř a jeho tým. Líbí se mi na nich, že si dokážou jít vlastní cestu,“ uvedl Jakub Havrlant, generální ředitel Mall Group, která dnes působí v sedmi zemích a loni překročila obrat 17 miliard korun.

„Naše dosavadní práce na dramatické tvorbě, a hlavně reakce diváků i médií na ni dokazují obrovský růst zájmu o tuto oblast audiovize. Plánujeme spolupráci s renomovanými autory i mladými talenty. Při hledání silných a atraktivních témat se však zaměříme i na evropskou tvorbu nebo vývoj vlastního seriálu, který by rezonoval v dalších zemích, v nichž Mall Group působí. V první fázi se ale logicky budeme věnovat tomu, abychom dokázali zaujmout české internetové publikum. To je pro nás nyní prioritou,“ doplnil producent Milan Kuchynka.

Spustit audio
autor:Lukáš Polák
  • Televize