On-line platforma SledováníTV.cz zařadila Extasy v HD kvalitě, zmizely polské stanice

9. únor 2018
Flirt

Novinkou je také obohacení programové nabídky o další regionální televizi, která potěší tentokrát obyvatele východních Čech.

Provozovatel on-line platformy SledováníTV.cz zařadil do své nabídky erotickou televizi Extasy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Tento program byl doposud klientům a partnerům služby dostupný pouze ve standardní kvalitě SD. Extasy HD lze od původní verze poznat zcela jednoduše. Obraz je nejen kvalitnější, ale vedle loga je přímo odpovídající symbol. Provozovatelem programu je česká společnost PK 62 provozující taktéž stanici Leo TV.

Z nabídky SledováníTV.cz byly aktuálně vyřazeny všechny polské stanice, jmenovitě privátní programy Polsat a Super Polsat a veřejnoprávní okruhy TVP 1 HD, TVP 2 HD a TVP 3. Na dotaz redakce Digitálního rádia provozovatel uvedl, že se tak stalo z licenčních důvodů. Tuto ztrátu kompenzuje řada dalších zahraničních stanic – z Rakouska nebo Maďarska. Novinkou v on-line platformě SledováníTV.cz je zařazení východočeské televize V1. Ta doplnila další nedávno přidané programy TVS (Slovácko) a TV Brno 1.

Spustit audio
autor: Lukáš Polák