Portál Digitální rádio opět mediálně podpoří odbornou konferenci Innovation Day

Akce pořádaná Českými Radiokomunikacemi se zaměří podle očekávání na problematiku přechodu ze standardu DVB-T do technologie DVB-T2. V té době bude zbývat do vypnutí multiplexu 1 České televize z Žižkova a Cukráku přibližně 14 dní.

Stejně jako v loňském roce i letos podpoří portál Digitální rádio, jehož provozovatelem je Český rozhlas, mediálně konferenci Innovation Day. V úterý 12. listopadu od 9:00 ji budou tradičně pořádat České Radiokomunikace v prostorách Clarion Congress Hotel na Praze 9. Konference se zaměří zejména na problematiku přechodu na standard DVB-T2. Do vypnutí multiplexu 1 z vysílačů Žižkov a Cukrák bude v té době zbývat přibližně čtrnáct dní.

České Radiokomunikace v současné době finalizují podobu konference a také přehled řečníků. Téma přechodu je velmi aktuální. Zaměří se na něj z výrazné části i první den konference Radiokomunikace 2019, která se koná již příští týden ve východočeských Pardubicích a i tuto akci portál Digitální rádio mediálně zaštiťuje. Český rozhlas je každoročně přítomen se svou odbornou platformou také na konferenci Digimedia.

Spustit audio
autor: lukpo

Související