Provozovatel stanic CS Film a Kinosvět spouští placený videoportál Film Popular

8. únor 2017

„Film Popular je plně v češtině, bez reklamy a orientuje se na záhady a tajemství, krimi, military, ale i na dětské pořady,“ uvedl Leoš Pohl, většinový vlastník firmy, která portál provozuje.

Na českém internetu začal fungovat další placený videoportál. Službu pod názvem Film Popular spouští Československá filmová společnost, provozovatel placených kanálů CS Film, CS Mini a Horor film a volně šířené televize Kinosvět. Videoportál v tento okamžik nabízí přes tisícovku televizních pořadů a filmů, která bude každý měsíc doplňována desítkami nových. Má jít zvláště o obsah z nabídky televizí CS Film, CS Mini a Kinosvět.

„Film Popular je plně v češtině, bez reklamy a orientuje se na záhady a tajemství, krimi, military, ale i na dětské pořady. Nabídka je členěna do jednotlivých žánrových skupin, počínaje světem v HD přes filmy a seriály a konče tematickými kanály, třeba o zdraví. Jeho uživatelé navíc získají přístup k předpremiérám a k archivu TV Kinosvět,“ uvedl Leoš Pohl, který je většinovým majitelem Československé filmové společnosti. Pod správu společnosti patří i pražská regionální DVB-T síť 4 provozovaná skrze firmu Prague Digittal TV.

autor: lukpo
Spustit audio