Satelitní služba Skylink zařadila dokumentární stanici Adventure TV ve standardním rozlišení

Každá ze satelitních antén společnosti SES řídí jednu družici na oběžné dráze Země
Každá ze satelitních antén společnosti SES řídí jednu družici na oběžné dráze Země

Tematická televize ve svém programu nabízí obsah zejména pro muže. Kromě cestopisných dokumentů uvidíte i adrenalinové pořady, poznáte krásy drsné přírody i obvyklé či méně známé sporty.

Dokumentární stanice Adventure TV se po přibližně týdenním testování stala součástí nabídky největší satelitní služby na trhu, tedy operátora Skylink. Program je předplatitelům k dispozici ve standardním rozlišení obrazu 704x576i. Dá se předpokládat, že pro tuto variantu se provozovatel rozhodl po zralé úvaze a zvážení distribučních nákladů. Všechny stanice společnosti Michal Winnicki Enterteinment jsou k dispozici operátorům také ve vysokém rozlišení. V SD kvalitě už na satelitu se sníženou kvalitou vysílá i hudební kanál Power TV. 

Program Adventure TV je zaměřený zejména na muže. Kromě cestopisných dokumentů uvidíte i adrenalinové pořady, poznáte krásy drsné přírody i obvyklé či méně známé sporty, ve kterých nebude chybět rybaření ani lov. Diváci mají kromě vysílání samotného kanálu k dispozici také elektronického programového průvodce (EPG), který obsahuje jak samotné názvy jednotlivých pořadů, tak i jejich anotace. Prostřednictvím EPG si je možné zároveň pořad v přijímači jednoduše nahrát. Stanice je aktuálně k dispozici pro všechny klienty Skylinku, později bude součástí balíčků Smart, Multi, Kombi, Flexi 10 a Komplet.

Spustit audio
autor: Lukáš Polák

Související