Vlastník dokumentárních kanálů Discovery vstoupil do herního byznysu

Pod hlavičkou Discovery Game Studios se budou objevovat na pultech prodejen tituly, které souvisí se zaměřením dokumentárních stanic. Discovery již v minulosti spolupracovala mimo jiné se značkami Ubisoft, Gamaga, Code Horizon Studios nebo Jam City.

Společnost Discovery, provozovatel dokumentárních kanálů pod stejnou hlavičkou a mimo jiné i vlastních panevropských programů Eurosport, oznámila v červnu otevření vlastní licenční a distribuční firmy Discovery Game Studios. Pod její hlavičkou se budou objevovat na pultech prodejen tituly, které souvisí se zaměřením jejich stanic. Discovery již v minulosti spolupracovala mimo jiné se značkami Ubisoft, Gamaga, Code Horizon Studios nebo Jam City.

„Neustále se snažíme hledat nové a vzrušující způsoby, jak komunikovat s našimi fanoušky a dát jim více obsahu z jejich oblíbených pořadů,“ uvedl při této příležitosti Matt Bonaccorso, ředitel pro marketing a digitální produkty společnosti Discovery. Největším projektem připraveným pod značkou Discovery na příští rok je nová streamingová platforma, která vzniká ve spolupráci s britskou veřejnoprávní televizí BBC a má nabídnout výhradně dokumenty.

Spustit audio
autor: lukpo

Související