Internetová platforma Lepší.TV vsadila na systém Android, pronikla do chytrých televizí

Chytrý televizor - Smart TV

Uživatelé mohou využívat archiv pořadů až 30 dní nazpět, sledovat službu na více zařízeních nebo využívat televizní archiv se čtyřmi sty filmy a seriály.

Platforma Lepší.TV, která nabízí jako jedna z mnoha možnost šíření programů prostřednictvím internetu, je konečně dostupná i v rámci chytrých televizorů (Smart TV). Nejedná se ale pochopitelně o všechny značky. Lepší.TV budou moci ve svém televizoru využívat majitelé Sony a Philips, které fungují na operačním systému Android TV, nově by měla být aplikace dostupná také u Samsungu od modelových řad z roku 2015.

Uživatelé mohou díky Lepší.TV využívat archiv pořadů až 30 dní nazpět, sledovat službu na více zařízeních nebo využívat televizní archiv se čtyřmi sty filmy, seriály, dokumenty a pořady pro děti. V základní nabídce je 68 stanic, z toho 28 ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). „Díky formátu H.265 jsme byli schopni docílit plynulého přehrávání HD přenosu i při nízkém datovém toku. Pro přehrávání doporučujeme rychlost stahování dat 1,2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3Mb/s pro sledování Lepší.TV v HD rozlišení,“ uvedl Pavel Górecki, ředitel společnosti goNET, která internetovou platformu provozuje.