Internetová televize Playtvak.cz pronikla po O2TV do nabídky dalšího velkého hráče

13. červen 2017
Natáčení seriálu Single Lady

Projekt mediální skupiny Mafra je svázán v posledních měsících zejména s novým seriálem Single Lady, v němž hlavní roli ztvárnila Jana Plodková.

Internetová televize Playtvak.cz už není dostupná pouze na IPTV platformě O2TV společnosti O2 Czech Republic. Její pořady do své nabídky zařadil i kabelový operátor UPC Česká republika. Playtvak.cz, jehož provozovatelem je mediální skupina Mafra, se objevil v seznamu videoaplikací na DVR Media boxech. Internetová televize si v poslední době udělala jméno zejména díky seriálu Single Lady z prostředí hudebního kanálu Óčko.

Zařazení pořadů Playtvak.cz do nabídky Mediaboxů kabelové televize UPC ale není jedinou novinkou, kterou si operátor pro své klienty připravil. K úpravě došlo také v kategorii videa „Na vyžádání“. V uplynulých dnech došlo k oddělení pořadů dokumentárních kanálů National Geographic a Travel Channel. Druhá jmenovaná stanice má nově zřízenou vlastní kategorii opatřenou logem. Aktuálně tak je k dispozici osm televizních skupin, z jejichž obsahu mohou klienti UPC vybírat. Nechybí tu pochopitelně ani Česká televize, Nova a Prima.

autor:Lukáš Polák
  • Televize