Potvrzeno! Videotéka HBO GO už nebude závislá na placené televizi

13. listopad 2017

V zemích Střední Evropy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkům i nadále nabízeno prostřednictvím operátorů jako součást televizních nebo internetových balíčků.

Přístup k placené videotéce HBO GO už bude možný nejen pro předplatitelé kabelových, IPTV a satelitních operátorů, ale také pro všechny zájemce o tuto službu. HBO GO bude tak fungovat na stejném modelu jako konkurenční platformy Netfix nebo Amazon Prime Video, které již na našem trhu také působí. HBO Europe stanovila měsíční předplatné na 199 korun, což je menší částka, než jakou stojí právě Netfix.

Novinka je uvedena kromě České republiky i na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku, další země z regionu budou následovat nový obchodní model a přímý prodej spustí v nadcházejících týdnech. Online platforma obsahuje všechny původní seriály, filmy a dokumenty HBO, vyhlášené lokální produkce z dílny HBO Europe, velký výběr nejlepších filmů a seriálů od dalších poskytovatelů placeného obsahu a nově také populární filmy a programy pro děti.

HBO GO v televizní premiéře uvede řadu nových filmů jako Kráska a zvíře, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, Ghost in the Shell, které jsou součástí rozsáhlého katalogu filmů, dále více než 450 epizod obsahu pro děti a špičkové seriály dalších studií a společností jako Příběh služebnice, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do nabídky navíc každý týden přibývají nové tituly, z velké části uvedené souběžně s premiérou ve Spojených státech.

„Přístup k HBO GO prostřednictvím obchodních partnerů je ve Střední Evropě velmi úspěšný, naším cílem je rozšířit seriálovým fanouškům možnosti jak sledovat prémiový obsah HBO. Spuštění prodeje HBO GO napřímo zákazníkům ve Střední Evropě je pro nás přirozeným krokem po úspěšném startu streamingových služeb HBO ve Španělsku, Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku,“ řekl Hervé Payan, generální ředitel HBO Europe.

Nová verze HBO GO bude dostupné na počítačích, chytrých mobilních telefonech, tabletech, v televizorech Samsung připojených k internetu (Smart TV), PlayStationu 3, 4, Apple TV a přes zařízení Chromecast. Každý přímý předplatitel HBO GO si může přidat až pět zařízení a používat dva současné streamy najednou. Všichni noví předplatitelé budou moci HBO GO používat první měsíc zdarma. Platba předplatného probíhá prostřednictvím platební karty poskytnuté během registrace.

autor: lukpo
Spustit audio