Prima Plus pro Slovensko odstartuje 23. ledna, bude pouze placená

3. leden 2017

„Program je poskládán z našich osvědčených pořadů, jako jsou například seriály Ohnivý kuře, Přístav, Cesty Domů, Rodinná pouta či Vinaři,“ prozradila Prima.

Nový plnoformátový kanál Prima Plus určený výhradně pro distribuci na Slovensku odstartuje v pondělí 23. ledna. Dnes to oznámil majitel stanice, společnost FTV Prima. Mediálně pak bude kanál zastupovat televize JOJ, respektive její provozovatel. Programové schéma televize má být sestaveno zejména z pořadů vlastní tvorby. Prima Plus bude dostupná výhradně v placených službách. Na klasickou anténu ji diváci nenaladí.

„Jsme velmi rádi, že jsme se na distribuci kanálu Prima Plus na Slovensku dohodli s významnými operátory, jako je M7 Group (Skylink, pozn. red.), UPC Broadband Slovakia, Slovak Telekom a řada dalších,“ uvedl generální ředitel FTV Prima Marek Singer a doplnil: „Program je poskládán z našich osvědčených pořadů, jako jsou například seriály Ohnivý kuře, Přístav, Cesty Domů, Rodinná pouta či Vinaři. Pro diváky máme přichystaný také nový detektivní seriál Temný kraj v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem. Na Slovensko od Nového roku expandovala i stanice Barrandov Family a „international verzi“ svého vlajkového kanálu tu má i Nova.

Logo kanálu Prima Plus
autor: lukpo
Spustit audio