Radiožurnál – olympijský speciál díky hokeji Česko – USA s rekordní poslechovostí

21. únor 2018
Olympijské kruhy

Stanice zaznamenává dlouhodobě vysoký zájem sportovních fanoušků. Nejvyšších denních hodnot zatím dosáhl speciál Radiožurnálu ve čtvrtek 15. února.

Zatím nejposlouchanějším přímým přenosem digitální stanice Radiožurnál – olympijský speciál se stal dnešní hokejový duel České republiky s týmem USA. V 6:45, kdy došlo mezi oběma mužstvy na samostatné nájezdy, z nichž nakonec vzešel vítězně náš celek, na internetu tento program poslouchalo 5.745 uživatelů. Ukazují to statistiky Google Analytics, které mají k dispozici Nová média Českého rozhlasu.

Radiožurnál – olympijský speciál zaznamenává dlouhodobě vysoká čísla poslechovosti. Nejvyšších denních hodnot zatím dosáhla digitální stanice ve čtvrtek 15. února, kdy si její vysílání nenechalo ujít 22.062 uživatelů, kteří ji přinesli 27.586 zobrazených stran. Český rozhlas je jediným médiem u nás, které zprostředkovává svým posluchačům přímé přenosy a dění z olympijských her na rádiových vlnách. Kromě internetu je digitální stanice dostupná i v mobilních aplikaci iRadio a mimo jiné i v terestrickém multiplexu ČRo DAB+.

autor:Lukáš Polák
  • Rádio
  • digitální rádio