Rozhlasová stanice 90s90s v multiplexu Antenne DE s novou identifikací

2. únor 2023

Tematická rozhlasová stanice 90s90s, která se zaměřuje výhradně na hudbu 90. let 20. století, naplánovala od 1. února změnu identifikátoru v DAB+ multiplexu Antenne Deutschland. Z tohoto důvodu se měli posluchači programu společnosti Radiocast připravit na jeho přeladění.

Stanice 90s90s vstoupila do DAB+ multiplexu Antenne Deutschland na konci loňského roku. Program se objevil na programové pozici po někdejším celoplošném tematickém okruhu Sportradio Deutschland. K přejmenování programové pozice sice došlo, nadále se však zobrazovalo chybné logo původního kanálu. Právě proto mělo podle Satellifax přeladění nastat. Novinku uvítají například majitele DAB+ tunerů s velkým displejem v automobilech.

Majitelem rozhlasové stanice 90s90s je společnost Regiocast, která v Německu provozuje i další programy aktivní na tamním trhu na platformě DAB+. Jedná se například o Radio BOB! nebo R.SA. Zatímco první zmiňovaná rocková stanice je k dispozici prostřednictvím celoplošného multiplexu DR Deutschland, oldies program využívá kapacitu veřejnoprávní sítě MDR Sachsen. Do DAB+ plánuje vstoupit v případě Regiocast i Radio PSR.

autor: lukpo
Spustit audio

Související