Sport 5 v DVB-T2 multiplexu 24 opět s programovým průvodcem, K.O. magazín se přesunul na Nova Sport

28. leden 2022

Tematická televize Sport 5 začala opět vysílat aktuálního programového průvodce EPG. Data jsou ovšem v tuto chvíli k dispozici pouze v DVB-T2 multiplexu společnosti Digital Brodcasting. Po medializaci existenčních problémů stanice převzala K.O. magazín pod svá křídla skupina Nova.

V DVB-T2 multiplexu 24 se tematická televize Sport 5 vysílá opět s daty elektronického programového průvodce (EPG). Kanál byl více než týden bez aktuálního přehledu vysílání a diváci tak nevěděli, který pořad zrovna poběží a co stanice vůbec vysílá. Data jsou v tuto chvíli pro diváky dostupná do příštího pátku 4. února. Placené služby včetně satelitní televize Skylink byly v době psaní tohoto textu nadále bez aktuálního rozvrhu vysílání.

Na finanční potíže majitele televize, které pronikly do médií, ukazuje i přesun K.O. magazínu pod křídla mediální skupiny Nova. K vidění je živě v rámci internetového projektu TN Live, v reprízách pak na stanicích Nova Sport, případně v archivu pak prostřednictvím videoportálu Voyo. O přesunu K.O. magazínu informoval jeho tým na sociální síti Instagram. Jeho moderátorem zůstal nadále producent Matouš Rajmont.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený K.O. magazín (@komagazincz)

autor: lukpo
Spustit audio

Související