Klienti Skylinku budou moci sledovat v prosinci filmový HD kanál v základní nabídce

24. listopad 2017
03714556.png

JOJ Cinema přináší bohatý program pro všechny filmové fanoušky a exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů.

Satelitní služba Skylink od 1. prosince nabídne jako tradiční Ochutnávku po dobu jednoho měsíce tentokrát filmový kanál. Půjde konkrétně o stanici JOJ Cinema z portfolia JOJ Media House. Běžně je tento program součástí placených balíčků vyšších, než je Digital. JOJ Cinema ve vysokém rozlišení (HD) nahradí dětskou stanici Nick Jr ve standardním rozlišení, která pozici Skylink Ochutnávka aktuálně obsahuje.

JOJ Cinema je již sedmou televizní stanicí v portfoliu JOJ Group. Přináší bohatý program pro všechny filmové fanoušky a exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů. Stanice slibuje, že pouze tady uvidíte celosvětově známé kinohity z poslední doby a velké množství filmů s hvězdným hereckým obsazením ověnčeným Oskary. Řada titulů z nabídky získala mnoho ocenění na světových filmových festivalech. Svůj oblíbený žánr si na JOJ Cinema najde každý divák - fanoušek akčních filmů a thrillerů, komedií, romantiky i hororů. Časově posunutá verze s označením JOJ Cinema +1 součástí promo nabídky Skylinku nebude.

Spustit audio
autor: Lukáš Polák
  • Televize