Pardubická konference Radiokomunikace pod novým názvem, moderátorem Potůček

4. červenec 2024

Oborová konference Radiokomunikace, která se koná již řadu let vždy přibližně v polovině října ve východočeských Pardubicích, vstupuje do svého aktuálního ročníku s několika novinkami. Tou nejzásadnější je samotná změna jejího jména. Nově nese označení „Média a technologie“. Na tradiční řečníky však nemá zanevřít.

Čtěte také

Konference Média a technologie (dříve Radiokomunikace) se bude konat letos od 15. do 16. října. Akce tedy zachovává rozdělení na dva dny, kdy první je věnován dopoledne legislativě, případně regulaci, odpolední pak médiím a technologiím. Mezi řečníky druhého bloku se objevují opět známé tváře jako je technický ředitel Českého rozhlasu Karel Zýka, Marcel Procházka z Českých Radiokomunikací nebo Jakub Juhas za Digital Broadcasting.

Média a technologie se budou ale nově snažit otevřít i další témata. Jedním z řečeníků odpoledního bloku prvního dne je Tomáš Rychtera, který by měl hovořit o zákulisí vysílání závodů formule 1 a MotoGP. Tradičního moderátora diskusí Martina Roztočila vyměnili organizátoři akce za Jana Potůčka, dlouholetého novináře a od roku 2016 i PR manažera (Taktiq, Pram) zastupující klienty jako ČRA nebo Samsung. Potůček je dále programovým ředitelem konference Digimedia, šéfredaktorem TVWEBU a v poslední době píše i pro web Médiář.

autor: lukpo
Spustit audio

Související