Podnikatel Pařízek začal testovat svůj nový informační kanál

5. červen 2018

Dle udělené licence má nová televize cílit na Brno a Jihomoravský kraj, plánuje nabídnout program informačně-zábavního charakteru po celých 24 hodin.

Ostravský podnikatel Radim Pařízek začal na jižní Moravě vysílat ve zkušebním provozu svou novou tematickou stanici Info TV. Portál Digitální rádio na tuto skutečnost upozornil mimo jiné čtenář Josef Zavřel s tím, že signál je šířen z vysílače Brno – Barvičova na kanálu 46, program je tedy součástí DVB-T multiplexu 4. Stanice je k dispozici pod identifikací Info TV Brno a Jižní Morava. Dle veřejných diskusních fór se zkušební vysílání kanálu objevilo i na vysílači Hodonín – Kapansko.

Zavřel portálu Digitální rádio přiblížil, že zkušební vysílání se skládá z pohledu dopravních kamer v Brně, informací pro řidiče z celého území České republiky a dalších textových informací. Jako audio doprovod je použito vysílání Rádia Dálnice, které Pařízek taktéž provozuje. O chystaném projektu ostravského podnikatele referoval portál Českého rozhlasu jako první začátkem letošního roku, a to ještě předtím, než o něm Pařízkovy manažerky informovaly na odborné konferenci TVCON. Držitelem licence stanice Info TV je společnost TP Pohoda, a to až do konce ledna 2030.

autor: lukpo
Spustit audio

Související