Satelitní služba Skylink upravila programovou nabídku, vyřadila další dva HD kanály

Moderní budovy operačního střediska největšího soukromého provozovatele satelitů v Evropě v areálu zámku Betzdorf

Operátor na svém webu uvedl, že nabídku redukuje na základě poptávky po jednotlivých stanicích. Nedávno klientům zpřístupnil nové kanály Epic Drama HD a Power TV.

Satelitní služba Skylink, kterou provozuje lucemburská společnost M7 Group, opět upravila programovou nabídku. Z ní byly vyřazeny stanice Edge HD a Viasat HD. První program se orientuje na adrenalinové sporty a jeho hlavní problémem byla absence češtiny. Operátor proto uvedl, že patřil mezi méně frekventované. Dokumentární stanice Viasat HD sice češtinou disponuje, ale v nabídce už ji mohou nahradit jiné stanice, jako je například Discovery Showcase HD.

V letošním roce se pustit Skylink do kroku, který je u zákazníků ne příliš populární a tím je právě vyřazení některých programů. Můžeme vzpomenout například na nelokalizovanou stanici Outdoor Channel HD nebo erotické kanály EroXXX, jejichž plnohodnotnou náhradou jsou tematické programy Penthouse HD1 a Penthouse HD2. Místo stanice Viasat HD se v nabídce objevil kanál Epic Drama HD, provozovateli obou kanálů je společnost Viasat World. Novinkou ve Skylinku je i volně šířená stanice Power TV.

Spustit audio
autor: Lukáš Polák

Související