Stanice Radiožurnál – Olympijský speciál rozšířila významně svou distribuci

6. únor 2018

Ostré vysílání bude zahájeno v pátek 9. února úderem dvanácté hodiny a skončí v neděli 25. února. Radiožurnál – Olympijský speciál bude plnohodnotnou stanicí s přímými přenosy a moderovanými vstupy.

Olympijský speciál Českého rozhlasu – Radiožurnál, který bude určen výhradně pro digitální distribuci, rozšířil významně svou dostupnost. Zájemci ho mohou najít od včerejšího dne nejen v multiplexu ČRo DAB+, tedy v Praze, Plzni, Brně, Ostravě a jejich širokém okolí, ale také na internetu. Radiožurnál – Olympijský speciál je dostupný i v mobilní aplikaci iRadio, v on-line přehrávači Českého rozhlasu nebo na portálu Play.cz.

Speciální digitální stanice je k dispozici již nyní, aby si ji mohli posluchači najít s dostatečným předstihem. Promo smyčka připomíná vybrané momenty uplynulých olympiád, například zlatý trumf snowboardistky Evy Samkové. Ostré vysílání bude zahájeno v pátek 9. února úderem dvanácté hodiny a skončí v neděli 25. února. Radiožurnál – Olympijský speciál bude plnohodnotnou stanicí s přímými přenosy a moderovanými vstupy. Český rozhlas díky tomuto projektu chce posluchačům prezentovat výhody digitálního vysílání. V DAB+ tato stanice nabídne i speciální olympijské slideshow – doplňkové obrazové informace.

autor: lukpo
Spustit audio