Viasat Explore HD, Viasat History HD a Viasat Nature HD v nabídce kabelové televize UPC

Nové dokumentární stanice nahradí v nabídce stávající verze se standardním rozlišením. V nabídce se objeví také již avizované Óčko Black.

Největší kabelový operátor na trhu, společnost UPC Česká republika, zařadí od 5. února do nabídky kanály Viasat Explore HD, Viasat History HD a Viasat Nature HD. Ve stejnou dobu budou vyřazeny i jejich verze ve standardním rozlišení. Z nabídky se zároveň s největší pravděpodobností s klienty rozloučí také dvojkanál Viasat Nature HD/Viasat History HD, jehož distribuce prakticky tímto krokem ztratí význam. Všechny dokumentární stanice budou plnohodnotnými čtyřiadvacetihodinovými kanály. 

Stávající střídaný na pozici Viasat HD probíhalo v době od sedmé do devatenácté hodiny pro Viasat Nature a od devatenácté do sedmé hodiny pro Viasat History. Zařazení třech nových Viasatů v HD je další oznámenou novinkou kabelového operátora UPC po zařazení nové stanice Óčko Black. Óčko, Óčko Star a Óčko Expres již v HD rozlišení prostřednictvím digitální sítě této společnosti vysílají. Dokumentární stanice lze najít jako součást balíčku Koktejl pro nabídky Klasik+ a Komfort+. K dispozici jsou i na mobilní platformě Horizon Go.

Spustit audio
autor: lukpo

Související