Vodafone posunul v televizní nabídce kanály Kino Barrandov a Krimi Barrandov o několik desítek pozic

25. říjen 2021

Společnost Vodafone posunula na své televizní platformě programy Kino Barrandov a Krimi Barrandov v uplynulých dnech o několik desítek pozic dozadu. Na původním místě zůstal pouze vlajkový kanál TV Barrandov. Přibyla aplikace Facebook Watch.

Atraktivita programů Kino Barrandov a Krimi Barrandov už není taková, aby vyžadovala některou z předních programových pozic v nabídkách operátorů, respektive umístění v TOP 20. Právě z tohoto důvodu se v tichosti přesunuly oba tematické kanály v nabídce Vodafone na své nové umístění. Zatímco doposud bylo Kino Barrandov umístěno na pozici 18, aktuálně je to až 51, Krimi Barrandov se pak z čísla 19 posunula na předvolbu 52.

Další novinkou Vodafone TV je plánované zařazení aplikace Facebook Watch. Jde o globální dohodu operátora s provozovatelem americké sociální sítě, takže tuto možnost budou mít zákazníci firmy na všech trzích, kde působí. Ačkoliv je aplikace k dispozici na televizorech připojených k internetu v češtině, na Vodafone TV boxech byla prozatím pouze v angličtině. Nabídka doplňuje v menu mimo jiné Netflix nebo Amazon Prime Video.

autor: lukpo
Spustit audio

Související