Vodafone zařazuje kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 s Ligou mistrů UEFA a Bundesligou

2. září 2021

Fotbalovou Ligu mistrů, ale taky německou Bundesligu nebo španělskou La Ligu budou moci od 7. září sledovat diváci Vodafone TV. Programovou nabídku rozšíří kanály Nova Sport 3 a 4, které do své nabídky již v uplynulých dnech zařadili služby O2 TV, T-Mobile TV a Telly.

Zákazníci Vodafonu jsem po několika letech dostanou opět k zápasům nejlepší fotbalové soutěže světa – Ligy mistrů UEFA. Její skupinová fáze začíná už 14. září. Vodafone je v tuto chvíli čtvrtým operátorem na trhu, který dalšími dvěma kanály Nova Sport disponuje. Pokud jde o fotbal, diváci Vodafone TV se mohou těšit i na italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo německou Bundesligu. 

„Vodafone TV chce být první volbou pro všechny členy rodiny a přicházet s lákavou televizní nabídkou. K té patří i sport, a proto jsme rádi, že můžeme oznámit nové partnerství s televizí Nova,“ uvedl mimo jiné Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Nova Sport 3 a 4 budou součástí tarifů TV Komfort a TV Komplet a zákazníci si tak nemusí nic připlatit. 

Další možností je balíček Sport, který lze za 99 korun přikoupit k základnímu tarifu Klasik. „Naší prioritou je nabídnout exkluzivní obsah našich sportovních kanálů co největší skupině diváků, proto máme radost z nové spolupráce s Vodafone TV,“ konstatovala generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová. Operátor má v nabídce například i kanály Sport 1 a Sport 2, kde se objeví zápasy fotbalových klubů Sparty, Slavie a Jablonce

autor: lukpo
Spustit audio

Související