Český rozhlas Dvojka spustil nový web, jako poslední z celoplošných stanic

7. srpen 2018
studio Český rozhlas Dvojka, mikrofon

Trvalou součástí nového portálu Dvojky je například okno „Živě ze studia“, kde je streamovaný obraz prostřednictvím serveru YouTube, svoje profily tu mají i jednotliví moderátoři.

Český rozhlas Dvojka se ve čtvrtek 2. srpna představil s kompletně novou webovou prezentací, a to jako poslední celoplošná stanice veřejnoprávního média. Po grafické stránce vychází portál z ostatních okruhů, které již přešly na redakční systém Drupal, stejně jako například web Digitální rádio. Dvojka pracuje na bílém podkladu zejména se dvěma barvami – fialovou a černou. V horní části webu je možné spustit okamžitě vysílání stanice on-line.

Trvalou součástí nového portálu Dvojky je například okno „Živě ze studia“, kde je streamovaný obraz prostřednictvím serveru YouTube, svoje profily tu mají i jednotliví moderátoři – Martina Kocianová, Stanislava Lekešová nebo Jan Kovařík. Součástí on-line prezentace je i Nápověda, kde Český rozhlas vysvětluje, proč Dvojka nový web dostala. Díky responsivnímu designu je možné automaticky stránky prohlížet pohodlně na displejích všech velikostí.

Spustit audio
autor: Lukáš Polák

Související