Dokumentární stanice BBC Earth s českými titulky v obraze

Dokumentární stanici z dílny britské veřejnoprávní televize má v nabídce pro Českou republiky exkluzivně operátor T-Mobile. Společnost nabízí svým zákazníkům tento program ve vysokém rozlišení.

Operátor T-Mobile provedl distribuční změnu ve své televizní službě. Diváci exkluzivního dokumentárního kanálu BBC Earth už nemusí volit při sledování pořadů v originálním znění anglické titulky. Do obrazu jsou nově umístěny na pevno, dříve byly volitelné. Serveru Digitální rádio to potvrdil Jiří Janeček z tiskového oddělení T-Mobile. Stanici sdílí operátor se Slovak Telekomem, obě společnosti patří pod Deutsche Telekom.

„U anglické stopy jsou české titulky pevně nastavené, u dabovaného vysílání nejsou dostupné,“ uvedl Janeček. Dokumentární stanice BBC Earth je v T-Mobile TV k dispozici ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Deutsche Telekom získal pro náš region exkluzivitu na čtyři roky, tzn., že do konce roku 2022 tento program nemůže žádný jiný operátor nabídnout. Jak z názvu stanice vyplývá, zaměřuje se na dokumenty spojené s naší planetou – příroda, zvířata, věda a další.

Spustit audio
autor: lukpo

Související