„Můj zvuk. Můj styl.“ Digitální stanice Arabella Hot v novém kabátě

9. červenec 2024

Krátce před spuštěním nových rozhlasových multiplexů v sousedním Rakousku naplánoval provozovatel stanice Arabella Hot její upgrade. Posluchačům se bude připomínat novým mottem „Můj zvuk. Můj styl“ a proměnou také kompletně prošel zvukový obal jinglů, tedy staničních znělek. Do Česka zasahuje signál programu Arabella Hot z vysílačů multiplexu DAB+ Austria.

Čtěte také

„Bez ohledu na to, zda milujete pop, tanec, urban, hip hop nebo posloucháte nejnovější skladby od mladých rakouských umělců, Arabella Hot má vše, co potřebujete. Nechte se unést největšími hity a nejžhavějšími hvězdami! Nalaďte se a nechte se unést největšími hity a nejžhavějšími hvězdami jako Dua Lipa, Beyoncé, Ariana Grande, Kamrad, Post Malone, Leony, Glockenbach a Nina Chuba,“ láká marketingové oddělení digitálního programu.

Rozhlasovou stanici je možné naladit prostřednictvím celoplošného multiplexu DAB+ Austria, který pokrývá 83 procent populace, aplikace Arabella, webových stránek, mobilních služeb jako TuneIn Radio nebo chytrých reproduktorů. Celoplošně jsou v Rakousku šířeny dále také programy Arabella a Arabella Magic, součástí metropolitní sítě ve Vídni je i oldies okruh Arabella Gold. Částený přesah programových nabídek je i na české území.

autor: lukpo
Spustit audio

Související