Provozovatel Digi TV překlopí ve své internetové nabídce čtyři programy do HD rozlišení

Ve vyšší obrazové kvalitě budou nově dostupné programy Prima Comedy Central, FilmBox, Arena Sport 2 a Fine Living Network. Překlápění dalších kanálů do HD kvality je jedním ze strategických kroků, které si operátor stanovil.

Zákazníkům služby Digi TV, kteří sledují televizi přes internet, se od 1. října navýší počet kanálů v HD rozlišení. Čtyři stanice, které byly dosud vysílány ve standardním rozlišení, se nahradí HD verzemi. V základním balíku jde o filmové kanály Prima Comedy Central a Filmbox a sportovní kanál Arena Sport 2. V doplňkovém balíku Extra nahradí Fine Living Network HD svou SD verzi. Počet stanic vysílaných v HD se navyšuje na 67. Cekem nabízí Digi TV přes internet 109 stanic. Ke změně dojde v brzkých ranních hodinách 1. října automaticky bez nutnosti zásahu ze strany zákazníků.

„Pokračujeme v naší strategii postupného rozšiřování počtu televizních kanálů, které našim zákazníkům nabízíme v HD kvalitě. Na začátku roku jsme vyhlásili cíl, že bychom rádi do konce roku dosáhli počtu 70 kanálů v HD. Aktuálním rozšířením nabídky jsme se k tomuto cíli opět přiblížili,“ uvedla nedávno Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Digi TV, a doplnila: „Počet kanálů v HD je jen jedním z kroků zvyšování kvality našich služeb. Kromě toho jsme již letos spustili například aplikaci pro televizory Samsung a nový Live TV portál pro sledování Digi TV v internetovém prohlížeči. Další novinky budou následovat.“

Spustit audio
autor: lukpo

Související