Televize Kuki nabízí novou funkci programového průvodce, procházení pořadů po dnech

12. srpen 2022

Provozovatel internetové televize Kuki přišel s vylepšením vyhledávání pořadů ve své nabídce. Zatímco doposud byl posun v čase zdlouhavý, protože probíhal po jednotlivých časových blocích, nyní je možné se zpětně vracet po jednotlivých dnech. Tuto funkci zákazník uvítá ve chvíli, kdy potřebuje přehrát některý pořad například ze začátku týdne.

„Když byl pátek večer a ty sis chtěl pustit pořad vysílaný během pondělka, musel ses do minulosti zdlouhavě proklikávat. Tomu je konec, nově si užiješ rychlejší a pohodlnější vyhledávání pořadů, protože snadno přeskočíš celé dny,“ láká své zákazníky na novou funkci provozovatel internetové televize Kuki. Novinka je k dispozici jak v programovém průvodci s klasickým tak i moderním vzhledem.

V současnosti je funkce dostupná pro set-top boxy Arris a chytré 4K televize LG (webOS 3.0 a novější) a zobrazovače se systémem Samsung Tizen. Co se týká operačního systému Android TV, zde se čeká na nasazení funkce v rámci schvalovacího procesu. „Abys mohl funkci využívat, je také potřeba mít multifunkční ovladač se žlutým a zeleným tlačítkem,“ doplňuje provozovatel placené internetové služby.

autor: lukpo
Spustit audio

Související