Dokumentární stanice Travelxp zamířila ve službě SledováníTV do balíčků Doku a Mých 7

Na rozdíl od konkurence je obsahem televizního programu Travelxp stoprocentní vysílání obsahu zaměřeného na cestování. Operátoři si mohou tento program najít na satelitu Eutelsat 16A, pozice 16 stupňů východně.

Provozovatel on-line služby SledováníTV změnil od července zařazení dokumentárního kanálu Travelxp ve své nabídce. Tematická stanice je nově k dispozici pouze pro klienty z balíčku Doku a Mých 7. Některým zákazníkům se tak mohlo stát, že jim program z nabídky zmizel. Stanice je v rámci on-line služby SledováníTV k dispozici ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Společnost IFC Media, která Travelxp na našem trhu zastupuje, má tento dokumentární kanál připravený pro budoucí zájemce i ve 4K rozlišení.

Travel xp HD je k dispozici ve více než 50 milionech domácností po celém světě. Je například distribuován v Anglii, Severní Americe, Latinské Americe, Mauriciiu, Africe, Indii, na Srí Lance, Dubaji, Ománu, Kataru a Bangladéši. Na rozdíl od konkurence je obsahem televizního programu Travelxp stoprocentní vysílání obsahu zaměřeného na cestování. Operátoři si mohou tento program najít na satelitu Eutelsat 16A, pozice 16 stupňů východně, případně v rámci placené televize Skylink. Kanál je pochopitelně k dispozici v češtině.

Spustit audio
autor: lukpo

Související