On-line knihovnu dokumentů od National Geographic nabídne svým klientům také T-Mobile TV

24. srpen 2021

Nejen operátor Skylink, ale také konkurenční T-Mobile nabídne svým televizním zákazníkům s připojením k internetu knihovnu dokumentární stanice National Geographic. Nová kategorie se objeví v rámci Videotéky, k dispozici bude i v mobilní aplikace T-Mobile TV GO.

Zařazením Kolekce National Geographic do Videotéky nabídne T-Mobile divákům oceňované populárně-naučné seriály a pokrývající nadčasová i aktuální témata. Zákazníci T-Mobile TV získají přístup k titulům zahrnující to nejlepší z dílny National Geographic a National Geographic Wild, přičemž nebudou chybět ucelené série i jednotlivé snímky.

„Máme velkou radost, že můžeme ve spolupráci s T-Mobile TV přinést divákům v České republice unikátní dokumentární tvorbu National Geographic a National Geographic Wild nejen v rámci televizního vysílání, ale také jako prémiovou službu videoknihovny National Geographic,“ uvedla při této příležitosti Marlena Pasowski, ředitelka pobočky National Geographic Channel pro střední Evropu.

„Věřím, že touto nabídkou potěšíme všechny fanoušky tvorby National Geographic. Zákazníci T-Mobile TV budou moci vybírat ze stovky hodin bezplatného dokumentárního obsahu dostupného ve Videotéce,” doplnil Zdeněk Spurný, ředitel pro TV služby T-Mobile. Rozmanitá témata budou rozdělena do 35 okruhů zaměřených na přírodu, vesmír, historii, vědu, techniku, přírodní katastrofy a mnoho dalších. Knihovnu čeká každý měsíc aktualizace.

autor: lukpo
Spustit audio

Související