Rakouská stanice Technikum One jako Radio One, chystá novinky

5. září 2023

V rakouském celoplošném multiplexu DAB+ Austria je stanice Technikum One nově šířena jako Radio One. Ve facebookové skupině Digitální rádio DAB+ upozornil v pondělí dopoledne na novinku čtenář Libor Dospiva. Jak stanice prozradila na sociálních sítích, dochází i k některým programovým změnám, původní formát hitové stanice však zůstal zachován.

„Za posledních pár týdnů a měsíců se toho tady v zákulisí dělo hodně. Hlavy se zakouřily, mozky se bouřily a na jedné či druhé týmové schůzce jsme si pro vás připravili spoustu překvapení,“ uvádí vtipně k programovým změnám tým rozhlasové stanice Radio One a dodává: „Co zůstává stejné: Vždy vám přinášíme ty nejvíce vzrušující zprávy a novinky ze světa technologií a vědy s aktuálními rozhovory a nejdůležitějšími informacemi.“

Radio One má být pro posluchače vždy zárukou hitů v DAB+. „Jako vždy pro vás hledáme ty nejlepší hity posledních desetiletí a aktuální hitparády. Co je nového? Odteď můžete slyšet některé nové hlasy a navíc několik programových chuťovek. V následujících týdnech vás budeme informovat o všech inovacích,“ uzavírá rakouská rozhlasová stanice na sociální síti Facebook. Na území Česka je možné stanici naladit ve vybraných oblastech díky přeshraničnímu přesahu rakouských DAB+ vysílačů.

autor: lukpo
Spustit audio

Související