Stanice Insight TV UHD nově jako InUltra, v Česku ji nabízí jediný operátor

30. červen 2022

Placená stanice Insight TV UHD, která je v České republice k dispozici exkluzivně pouze v nabídce služby Vodafone TV, se nově identifikuje jako InUltra. V sousedním Polsku na změnu dopředu upozornil operátor Vectra. S novým názvem se mohou diváci setkat na obrazovce v průběhu celého vysílání, je součástí loga.

Stanici Insight UHD nabízel na českém trhu původně pouze satelitní operátor Skylink, který skrze společnost M7 Group zajišťoval její distribuci. Po několika letech ovšem došlo k ukončení dohody a spolu s ní zmizela placená televize i z nabídky Skylinku. Následně se po několika měsíční odmlce objevila v nabídce společnosti Vodafone, kde došlo k zásadnímu zvratu – vybrané pořady jsou nově opatřeny českými titulky.

Ukázka z vysílání stanice InUltra, dříve Insight UHD

Změnu názvu proto mohli zaznamenat právě zákazníci kabelové televize Vodafone. Klienti, kteří využívají například aplikaci pro Android TV, bohužel stanice InUltra k dispozici není, stejně jako další 4K program – slovenská Chuck UHD zaměřená na gaming. InUltra a Chuck UHD jsou prozatím jedinými dvěma Ultra HD programy dostupnými v nabídce Vodafone TV. Avizované 4K verze stanice Love Nature se klienti bohužel vůbec nedočkali.

autor: lukpo
Spustit audio

Související