Streamingová služba Sportstribal zařadila šest nových programů, bez geoblokace jsou pouze dva

23. listopad 2022

Fanoušci sportovních přenosů dostupných na legálních zahraničních streamovacích platformách si mohou rozšířit programovou nabídku o další dva kanály. Zahraniční služba Sportstribal rozšířila v uplynulých dnech nabídku o stanice Bleav a Bleav Football. Na další čtyři kanály je bohužel uplatněna geoblokace, oficiálně tedy není možné sledování v Česku.

„Specializujeme se na produkci prémiového, digitálního sportovního a popkulturního obsahu pro všechny nadšené fanoušky. V rámci sportu je Bleav celostátní i regionální sportovní síť. Na národní úrovni produkujeme pořady a obsah se sportovci a předními hlasy, včetně obsahu pokrývajícího všechny sporty, ligy, témata a koníčky,“ představuje myšlenku značky Bleav (zkratka z Believe, věřit, pozn. red.) provozovatel platformy.

Na streamingové platformě SportsTribal se objevily dva programy pod touto hlavičkou – Bleav a Bleav Football. První z nich je věnovaný obecně sportu, bez konkrétního zaměří, druhý pak, jak již název napovídá, na dění ze zelených trávníků. Bleav na sociálních sítích uvádí, že vytváří přední obsah týkající se osobností a současných nejžhavějších témat v popkultuře, zdraví, podnikání, hudbě, zábavě a dalších odvětvích.

autor: lukpo
Spustit audio

Související