Televize Prima a její klony v O2 TV zůstanou, problém přeskakování reklam zatím vyřešen není

25. únor 2022

Po obtížných jednáních našly společnosti FTV Prima a O2 Czech Republic nakonec společnou dohodu a služba O2 TV bude pokračovat v distribuci programů mediální skupiny. Do 1. června se pak má najít řešení, které by zamezilo přeskakování komerčních přestávek. Operátoři na středečním Kulatém stole České hospodářské komory zpochybnili, že odklad původního termínu o čtvrt roku něco vyřeší.

„Naším cílem vždy byli a budou spokojení diváci. Proto jsme rádi, že se nám podařilo domluvit na nových podmínkách spolupráce se společností O2 Czech Republic, a to zpětně s platností od 1. ledna 2022. Diváci tak mohou v O2 TV nadále sledovat oblíbené pořady skupiny Prima - nejen v živém vysílání, ale také zpětně ze záznamu," uvedl při této příležitisti Vladimír Pořízek, komerční ředitel skupiny Prima.

Komerční ředitel O2 Czech Republic, Richard Siebenstich, k tomu dodal: „Díky oboustranné dohodě budou moci naši zákazníci i nadále sledovat v rámci O2 TV všechny kanály Skupiny Prima. Tím to pro nás ale zdaleka nekončí, je to jen začátek. V následujících měsících nás totiž čeká nelehký úkol - do 1. června budeme připravovat nové, skutečně funkční řešení sledování reklamních bloků v rámci zpětného zhlédnutí.“

autor: lukpo
Spustit audio

Související