Televize Prima uvedla novou verzi programu pod červeným tlačítkem HbbTV

8. leden 2021

Majitelé televizorů a set-top boxů s podporou technologie HbbTV najdou v aplikaci Program na kanálech Prima kompletní program všech stanic a mají možnost přehrávat pořady z archivu.

Společnost FTV Prima, která je s výjimkou stanice Prima Comedy Central provozovatelem televizních stanic pod hlavičkou Prima, uvedla na platformě HbbTV, takzvané virtuální červené tlačítko, další novinku. Změnou vizuálu prošel televizní program, kterým si mohou diváci nejen listovat a zjistit, co jednotlivé stanice vysílají, ale pohybem na časové ose také přehrávat zpětně pořady z archivu. Barevně je nyní aplikace TV program laděna do stejného stylu jako videoarchiv iPrima. Pomocí modrého tlačítka je možné se do něho přepnout.

Nová verze archivu televizních stanic Prima na platformě HbbTV

Majitel televizoru nebo set-top boxu s podporou technologie HbbTV, který je připojen k internetu, najde v aplikaci Program sedm stanic společnosti FTV Prima hned na hlavní stránce. Není nutné sjíždět dálkovým ovladačem do dolní části aplikace, aby se zobrazila i poslední tematická televize. K dispozici je program a archiv kanálů Prima, CNN Prima News, Prima Cool, Prima Max, Prima Krimi, Prima love a Prima Zoom. Aktuálně vysílaný pořad a jeho pozici zobrazuje jasně viditelně lišta, která se v čase posunuje směrem kupředu.

autor: lukpo
Spustit audio

Související