TV Nova si registruje ochranné známky Lady Nova a Nova FUN

15. červen 2021

Úřad průmyslového vlastnictví zaregistroval do své databáze v uplynulých dnech čtyři nové ochranné známky společnosti TV Nova. Jedná se konkrétně o Novaland, respektive Nova Land, Lady Nova a Nova FUN.

Mediální skupina Nova nechce prozatím prozradit, k čemu nové ochranné známky budou sloužit, nicméně naznačuje, že: „Názvy souvisí s projekty, na kterých pracujeme s cílem posílení pozice našich malých kanálů.“ Právě taková byla oficiální reakce Markéty Behinové, tiskové mluvčí skupiny Nova, na přímý dotaz redakce portálu Digitální rádio. Všechny ochranné známky se vztahují k datu registrace 8. června.

Nova v současné době provozuje kromě svého stejnojmenného vlajkového programu i řadu tematických klonů. V bezplatném vysílání je k dispozici filmový kanál Nova Cinema, primárně na muže orientovaná Nova Action, zejména seriálová Nova 2 a z archivu televize čerpající Nova Gold doplněná také o akvizice. Z placených kanálů jde o Novu Sport 1, 2 a ke slovenským divákům směřující Nova International, v Česku pak Markíza International.

autor: lukpo
Spustit audio

Související