YouTube sjednotil podobu menu pro počítače a chytré televizory

Některé kategorie menu byly donedávna umístěné v horní části obrazovky. Jednalo se například o tituly, které vznikly pro sekci Originals, nebo položky Zábava, Hudba či Zprávy.

Společnost Google provedla v uplynulých hodinách změny ve své aplikaci YouTube určené pro chytré televizory, takzvané Smart TV. Podoba menu u těchto zařízení je nyní sjednocená s klasickou, desktopovou verzí. Všechny položky ve Smart TV jsou nyní umístěny do levé části obrazovky. Zájemci tu mohou najít mimo jiné kategorie Domů, Zábava, Hudba, Nejnovější nebo Hry. Předplatitelé služby YouTube Premium mají v menu také položku Originals.

Aplikace YouTube pro televizory s internetem -- verze srpen 2019

Některé kategorie menu byly donedávna umístěné v horní části obrazovky. Jednalo se například právě o tituly, které vznikly pro sekci Originals, nebo položky Zábava, Hudba či Zprávy. Poslední naopak v poslední aktualizaci menu chybí. Na samotném ovládání aplikace se jinak vůbec nic nemění. Všechny sledované kanály jsou nadále k dispozici v kategorii Odběry, kde jsou na prvním místě nejčastěji sledované profily následované těmi ostatními. YouTube nabízí obsah v SD, HD i UHD rozlišení.

YouTube aplikace v chytrém televizoru
Spustit audio
autor: lukpo

Související