Západočeskou ZAK TV doplnila v on-line službě SledováníTV regionální stanice Plzeň TV

6. duben 2021

Zákazníci internetové televize SledováníTV mají nově vedle ZAK TV ve své nabídce k dispozici také sesterskou stanici Plzeň TV. Regionální program se tak tímto krokem dostává do většího povědomí diváků v celém Česku.

Jak z názvu programu vyplývá, její program je složený z reportáží a pořadů zaměřených na západočeskou metropoli. „Každá celá hodina začíná zprávami z našeho nového studia, poté můžete shlédnout magazíny z oblasti společenského života, kultury a sportu,“ uvádí provozovatel regionálního programu a doplňuje: „Následuje repríza zpráv, poté následují publicistické pořady na různá témata.“ Programx je ve službě SledováníTV k dispozici bez archivu a zpětného zhlédnutí.

Stanice ZAK TV a Plzeň TV pojí stejný majitel, což na první pohled připomíná mimo jiné i shodné grafické zpracování logo, ale například i pohled do managementu obou programů. Radek Novák zde plní pozici jednatele, Zbyněk Chmelík provozního ředitele/jednatele a František Tomášek je obchodním ředitelem. V minulosti byla Plzeň TV například součástí Zapni.TV, tato internetová televize ale nezvládla souboj s konkurenčními službami a loni proto svůj provoz ukončila.

autor: lukpo
Spustit audio

Související