Fotbalové soutěže Bundesliga, Serie A a La Liga nově také na placených kanálech Premier Sport

4. srpen 2022

V programu placených stanic Premier Sport 1 a Premier Sport 2 se nově objeví německá Bundesliga, španělská La Liga nebo italská Serie A. Fanoušci se dočkají dalších přenosů i z Ligy mistrů UEFA. Tyto novinky tak doplní aktuální bohatou nabídku kanálů Premier Sport, která zahrnuje například turnaje UFC, NFL nebo basketbalovou Euroligu či baseballovou MLB. Informovala o tom společnost O2 Czech Republic.

Čtěte také

Stanice O2 TV Sport rovněž získala exkluzivní práva na dvojzápas pražské Slavie s Panathinaikosem ve 3. předkole Evropské konferenční ligy UEFA a také na odvetu Viktorie Plzeň ve 3. předkole Ligy mistrů UEFA. Prestižní fotbalové ligy se budou nadále objevovat také na kanálech Nova Sport 3 a Nova Sport 4, které mají v nabídkách pouze velcí hráči na trhu kvůli vysoké ceně za jejich distribuci.

„Chtěli jsme potěšit diváky, kteří si přáli více duelů z nejslavnějších fotbalových soutěží. V každém kole najdeme řadu kvalitních zápasů, které fanoušci dosud nemohli sledovat. Teď se to změní, na zákazníky O2 TV čekají minimálně další dvě stovky přímých přenosů, které vhodně doplní hokejovou extraligu, tenisový okruh WTA, to nejlepší z bojových sportů nebo kompletní FORTUNA:LIGU, jež bude v dalších sezonách výhradně na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal," uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV.

Na rozšíření obsahu stanic Premier Sport 1 a Premier Sport 2 se společnost O2 dohodla s TV Nova, která daná sportovní práva získala od společnosti Saran Media Group. Vedle těchto novinek se stanici O2 TV Sport podařilo zakoupit vysílací práva na 3. předkolo Evropské konferenční ligy. Kromě společnosti O2 Czech Republic lze sledovat programy Premier Sport také v nabídkách operátorů T-Mobile a Telly.

autor: lukpo
Spustit audio

Související