Ke konci letošního roku plánuje vysílatel ukončit distribuci signálu ve standardní kvalitě a přejít pouze na vysoké rozlišení HD.
viaTV, kterou dříve provozovala společnost T-Systems PragoNet, nabízela IPTV službu na vlastní optické síti a byla dostupná v objektech několika developerských firem.
Dosavadní vysílání DVB-T z Javořice na Vysočině, které má skončit v květnu, v případě multiplexu 3 zlikvidoval v některých oblastech nový multiplex 24.
Naši severní sousedé by se měli v souvislosti s přechodem na novou technologii dočkat více programů ve vysokém rozlišení i doplňkových služeb.
Vedení Primy na dnešní tiskové konferenci odhalilo termín tiskové konference, která se bude konat 11. března.
Promo novinka využívá jako hlavní komunikační prostředek úspěšný seriál Slunečná, mihne se zde i film Ženy v běhu nebo talk show Na Pavláska.
Česká televize u diváků sleduje také zvýšení penetrace takzvaného virtuálního červeného tlačítka HbbTV.
Po startu Regionální sítě 7 skončila v Praze možnost dálkového příjmu DVB-T2 z německého vysílače Löbau.
Firma v oblasti televizního podnikání úzce spolupracuje se Slovak Telekomem, který taktéž patří do skupiny Deutsche Telekom.